Menü
Alışveriş Sepetiniz

Çikolata

Çikolata gönder çünkü; çikolata herkesi mutlu eder!

Çikolata gönder çünkü; bitter çikolatanın 100 gr’ında yaklaşık 43 mg kafein bulunmaktadır. Kafein, adenosin molekülünü taklit eden bir uyarıcıdır. Adenosin beyindeki reseptörlere bağlanır ve bu da uyuşukluk ve uyku ile sonuçlanır. Kafein aynı reseptörlere bağlanabilir, ancak uyuşukluğa neden olmaz ve beyindeki zıt etkiye sahiptir, uyanık kalmayı sağlamaktadır. Sevdiklerinize çikolata göndermek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Güvenli alışverişin, hızlı ve güvenli teslimatın adresi olan cikolatamarketi.com hediye olarak göndereceğiniz çikolataları özel olarak süslüyor ve en iyi şekilde ambalajlayarak, istediğiniz adrese zarar görmeden teslim edilmesini sağlıyor.

Sevdikleriniz için hediye çikolatalar

Hediyelik çikolata için seçeneklerimiz oldukça fazla. İsterseniz sevgilinize tatlı bir sürpriz yapmak isteyin veya arkadaşınızın yeni başladığı işi için tebrik çikolatası göndermek isteyin; her zaman bizi tercih edebilirsiniz. Hediye çikolata gönderin; Özel tasarlanmış, mesajlı ahşap kutularda sevdiklerinize göndermeniz için hazırladığımız çikolataları standart olarak hediye paketi yapıyoruz. Uzun mesafelerde dahi zarar görmemesi (kutuların kırılmaması, çikolataların erimemesi vs.) ve tazeliğini koruması için ısı geçirmez havalı torbalarda muhafaza ederek kargo firmasına teslim ediyoruz.
Çikolata Gönder; Çünkü Çikolata Herkesi Mutlu Eder!

Sevgiliye hediye çikolatalar

Sevgiliye hediye çikolata kutusu göndermek; Sevgilinize veya eşinize şık bir hediye göndermek istiyorsanız eğer sizler için hazırladığımız, şık ahşap kutularda, çiftlere özel tasarlanmış çikolata çeşitlerimizi incelemenizi öneriyoruz. 1. sınıf kalitede ki enfes çikolataları kendi tasarımımız olan şık ahşap kutulara koyduk ve ücretsiz kargo ile sevdiklerinize ulaştırmak için gerekli bütün hazırlıkları tamamladık. Sizlere sadece göndermek istediğinizi sevgili çikolatasını seçmek ve sipariş vermek kalıyor.
Sevgiliye Hediye Çikolatalar
Sevgiliniz için, özel olarak tasarlanmış, muhteşem ahşap kutularda enfes çikolata seçeneklerimizi incelemek için acele edin... Kalpleri yumuşatan bu eşsiz lezzetleri sevdiklerinize gönderirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta gönderdiğiniz çikolataların taze olması ve gideceği yere erimeden, bozulmadan, bütünlüğü bozulmadan tek parça olarak gitmesidir.

Kişiye özel çikolatalar

Kişiye özel çikolatalar;  Tasarımını ve üretimini kendimizin yaptığı şık ahşap kutularda, melodi çikolata markalı enfes lezzetleri size ve sevdiklerinize ücretsiz kargo ile ulaştırıyoruz. Çikolata denildiğinde bile insan bir mutlu oluyor sanki, çikolatanın mutlulukla kesinlikle bir ilgisi var zaten orasını tartışmıyoruz bile ! :) Bir lokma çikolata nelere kadirdir.. Kahvenin yanında olmazsa olmaz, tatlı krizlerinde, özel günlerimizde ilaç gibi gelen mucize bir şey.
Kişiye Özel Çikolatalar
Eh tabi bir de sevdiklerimizle paylaştığımızda bayramlarda, özel günlerde yüzlerin ekstra gülmesine sebep olduğu gerçeği de var. Yıllardır geleneğimiz olan kız istemelerine çikolatasız gidilmez. 'Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım' diye bir atasözümüz var yahu, e tatlı denince de en başta çikolata geliyor. Çocukların en sevdiği şey, bizleri yıldırdıkları zamanlarda kurtarıcımız yine çikolata! Bir çikolataya hangi çocuk kanmaz :) 

Doğum günü çikolataları

Doğum günü çikolatası; Sevdiklerinizin doğum günlerini; onlara ahşap kutularda enfes çikolatalar göndererek kutlamak istiyorsanız eğer onlarca doğum günü çikolatası seçeneğimiz arasından birini seçebilirsiniz. Doğum günü hediyesi seçmek bazen zor olabilmekte. Kadına alınacak doğum günü hediyeleri özellikle erkekleri, erkeğe alınacak doğum günü hediyeleri ise kadınları zorlayabiliyor. Güvenli alışverişin, hızlı ve güvenli teslimatın adresi olan cikolatamarketi.com, hediye olarak göndereceğiniz çikolataları özel olarak süslüyor ve en iyi şekilde ambalajlayarak, istediğiniz adrese zarar görmeden teslim edilmesini sağlıyor.
Doğum Günü Çikolataları
Doğum günlerinde sevdiklerinize doğum günü çikolatası ile tatlı bir sürpriz yapmak güzel bir jest olabilir. Birde bu çikolataların kutularında gönderdiğiniz kişiye özel bir mesaj olursa ömür boyu kalıcı bir hediye olacaktır. Bu sebeple cikolatamarketi.com olarak sevdiklerinizin hoşuna gidebilecek tasarımları kişiselleştirerek sizlere sunmaya karar verdik. Onlarca doğum günü çikolatası seçeneği arasından size uygun olan doğum günü mesajlı çikolatayı Türkiye'nin herhangi bir yerine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Doğum günü hediye seçenekleri arasında vazgeçilmez yerini koruyan hediyelik çikolataları kişiye özel olarak tasarlayarak daha uzun yıllar boyu en iyi seçenek haline getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdi alışverişe başlayın :)

Özür hediye için çikolata

Özür Hediyesi; Bir kez gönül yıktın ise, Bu kıldığın namaz değil, Yetmiş iki millet dahi, Elin yüzün yumaz değil, Bir gönülü yaptın ise, Er eteğin tuttun ise Bir kez hayır ettin ise, Binde bir ise az değil. Yol odur ki doğru vara, Göz odur ki Hak'kı göre, Er odur alçakta dura, Yüceden bakan göz değil. Erden sana nazar ola, İçin dışın pür nur ola, Beli kurtulmuştan ola, Şol kişi kim gammaz değil. Yunus bu sözleri çatar, Sanki balı yağa katar, Halka matahların satar, Yükü gevherdir tuz değil... diyen Yunus Emre'yi örnek alarak kırılan kalpleri tatlı bir özür ile düzeltebilmeniz için birbirinden şık kutularda, birbirinden lezzetli hediyelik çikolataları sizler için hazırladık.
Özür Hediye İçin Çikolata
Bir kaç tıkla sevdiklerine gönderebilir, kırık kalpleri onarabilirsiniz.  

Söz nişan kız isteme çikolatası

Söz, nişan ve kız isteme çikolatası; kız istemeye gidileceği zaman ilk akla gelen çiçek ve çikolatadır. Kız tarafı için hazırlanan bu çikolataların özenle seçilmesi oldukça önemlidir. Kız isteme çikolatası olarak kullanılan butik çikolata türleri çok farklı tasarımlarda, farklı çikolata türlerinde olabilmektedir. Bizim tasarımlarımız görüntü olarakta lezzet olarakta en üst sevide hazırlanarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. İsteme çikolatasını seçerken; ilk dikkat edilmesi gereken çikolatanın türü ve kalitesidir. Ayrıca çikolatanın kutusu da lezzeti kadar önem taşımaktadır.
Söz Nişan Kız İsteme Çikolatası
Alışılagelmiş seçimlerin dışına çıkmak sizi entellektüel ve zevk sahibi bir aile olarak göstererek hanenize artı puan yazdıracaktır. Alışılagelmiş demişken, eski usûl gümüş tepsiler ve geleneksel seçenekler hem gereksiz pahalı hemde sizi sıradan gösterebilir. Bu aşamada sizler için, özel tasarlanmış, isimli, tarihli hatta fotoğraflı ahşap kutulu çikolata seçeneklerimizi öneriyoruz. Hem göze hem damağa hitap eden özel çikolata alternatiflerimizi inceledikten sonra kararınızı vermenizi isteriz. Beğendiğiniz çikolatayı anında online olarak sipariş verebilir adresinize ücretsiz olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Çikolata sepeti

Çikolata sepeti göndermek isterseniz eğer şimdilik çok fazla seçeneğe sahip değiliz. Bunun yerine; sevdikleriniz hediyelik çikolataları afiyetle tükettikten sonra bile uzunca bir zaman sizi hatırlaması için, başka bir amaçla kullanabileceği ahşap çikolata kutuları üretiyoruz. Böylece hediyenizin hem tatlı hemde kalıcı olmasını umuyoruz.
Çikolata Sepeti
Memnun kalmadığınız ürünü koşulsuz/şartsız ve ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Fakat hediye olarak gönderdiğiniz çikolataların pratikte iade edilmesinin pekte mümkün olmadığını biliyoruz. Bu sebep doğrultusunda bütün ürünlerimizi %100 müşteri memnuniyetinin gerekliliklerini göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Çünkü; yaptığımız işi sadece kâr amacı güderek yaparsak başarısız olacağımızı ve daha kötüsü insanların mutsuz olmalarına sebep olacağımızı biliyoruz. cikolatamarketi.com olarak hedefimiz; her zaman sizlerin ve sevdiklerinizin mutlu olmasını sağlayabilmek.

Çiçek sepeti çikolata

Çiçek sepeti çikolata ürünlerimizi incelemek için sayfayı aşağı kaydırabilirsiniz. Keyifli, mutlu ve memnun kaldığınız bir alışveriş olmasını dileriz. Seçeneklerimize gelirsek eğer; size özel durumlar için hazırladığımız isimli, tarihli ve fotoğraflı kişiye özel çikolatalar, sevgiliniz/eşiniz için kalpli, sevgi dolu tasarımlar, arkadaşlarınız için esprili kutular, doğum günü kutlamaları için özel tasarımlar, tebrik veya teşekkür gerektiren durumlara özel tasarımlar vs. gibi her durum için hazırladığımız çikolataları anında sipariş verebilir istediğiniz adrese ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin mutlu olduklarını görmek bizi de en az sizin kadar mutlu eder :) Keyifli alışverişler dileriz...
Tatlım Tatlım Yazılı Kalpli Ahşap Kutulu Hediyelik Spesiyal / Trüff Çikolata Tatlım Tatlım Yazılı Kalpli Ahşap Kutulu Hediyelik Spesiyal / Trüff Çikolata
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 23,5 x 23 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 700 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.Trüff çikolata seçeneğinde; 4 adet beyaz, 4 adet karamelli, 4 adet sütlü, 4 adet bitter, 4 adet frambuazlı çikolata t..
399,95 tl
Vergiler Hariç:399,95 tl
Happy Birthday To You Yazılı Ahşap Kutuda 12 Parçadan Oluşan Hediye Çikolata Sepeti Happy Birthday To You Yazılı Ahşap Kutuda 12 Parçadan Oluşan Hediye Çikolata Sepeti
Kargo Bedava hızlı teslimat
Hediye kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 21 x 21 x 7 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 1300 gr.'dır.Kutu İçeriği;2* Kutuyla Aynı Renk Kalpli Kitap AyracıEti Cin 114 gr.Eti Tutku 100 gr.Kahve Dünyası Türk Kahvesi 100 gr.Dido Trio Beyaz-Sütlü-Bitter 35 gr.Bisco..
349,95 tl
Vergiler Hariç:349,95 tl
Ağaç Desenli Sarı Ahşap Kutuda 12 Parçadan Oluşan Hediye Çikolata Sepeti Ağaç Desenli Sarı Ahşap Kutuda 12 Parçadan Oluşan Hediye Çikolata Sepeti
Kargo Bedava hızlı teslimat
Hediye kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 21 x 21 x 7 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 1300 gr.'dır.Kutu İçeriği;2* Kutuyla Aynı Renk Kalpli Kitap AyracıEti Cin 114 gr.Eti Tutku 100 gr.Kahve Dünyası Türk Kahvesi 100 gr.Dido Trio Beyaz-Sütlü-Bitter 35 gr.Bisco..
349,95 tl
Vergiler Hariç:349,95 tl
Thank You Yazılı Ahşap Kutulu Hediye Çikolata Sepeti Thank You Yazılı Ahşap Kutulu Hediye Çikolata Sepeti
Kargo Bedava hızlı teslimat
Hediye kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 21 x 21 x 7 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 1300 gr.'dır.Kutu İçeriği;2* Kutuyla Aynı Renk Kalpli Kitap AyracıEti Cin 114 gr.Eti Tutku 100 gr.Kahve Dünyası Türk Kahvesi 100 gr.Dido Trio Beyaz-Sütlü-Bitter 35 gr.Bisco..
349,95 tl
Vergiler Hariç:349,95 tl
Sünger Bob (Spongebob) Ahşap Kutulu Hediyelik Spesiyal / Trüff Çikolata Sünger Bob (Spongebob) Ahşap Kutulu Hediyelik Spesiyal / Trüff Çikolata
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 23,5 x 23 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 700 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.Trüff çikolata seçeneğinde; 4 adet beyaz, 4 adet karamelli, 4 adet sütlü, 4 adet bitter, 4 adet frambuazlı çikolata t..
399,95 tl
Vergiler Hariç:399,95 tl
Happy Birthday To You Yazılı Pembe Ahşap Kutulu Karışık Hediyelik Çikolata Happy Birthday To You Yazılı Pembe Ahşap Kutulu Karışık Hediyelik Çikolata
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0.3 cm. kalınlığında ahşaptan kullanılarak yapılmaktadır.Kutu ölçüleri:  22 x 22 x 3 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık:   672 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı: 384 gr.'dır.Kutu içeriği:  36 adet karışık spesiyal çikolatadan oluşmaktadır...
419,95 tl
Vergiler Hariç:419,95 tl
Kızınızı Almaya Değil Oğlunuz Olmaya Geldim Yazılı Ahşap Kutulu Karışık Lüks Çikolata Kızınızı Almaya Değil Oğlunuz Olmaya Geldim Yazılı Ahşap Kutulu Karışık Lüks Çikolata
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0.3 cm. kalınlığında ahşaptan, kutunun kapağı ise; cam kalitesinde şeffaf pleksiglass kullanılarak yapılmaktadır. Gelin ve damat figürü lazerle işlenmektedir. Yazılarda ise gold (isteğe göre gümüş) pleksiglass kullanılmaktadır.Kutu ölçüleri:  32 x 24 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükse..
599,95 tl
Vergiler Hariç:599,95 tl
Woswos Ahşap Kutulu Hediyelik Çikolata Woswos Ahşap Kutulu Hediyelik Çikolata
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 23,5 x 23 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 700 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.Trüff çikolata seçeneğinde; 4 adet beyaz, 4 adet karamelli, 4 adet sütlü, 4 adet bitter, 4 adet frambuazlı çikolata t..
399,95 tl
Vergiler Hariç:399,95 tl
Yenilikçi Zürafa Yazılı Ahşap Kutulu Hediyelik Spesiyal Trüff Çikolata Yenilikçi Zürafa Yazılı Ahşap Kutulu Hediyelik Spesiyal Trüff Çikolata
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 23,5 x 23 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 700 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.Trüff çikolata seçeneğinde; 4 adet beyaz, 4 adet karamelli, 4 adet sütlü, 4 adet bitter, 4 adet frambuazlı çikolata t..
399,95 tl
Vergiler Hariç:399,95 tl
Happy Birthday Mesajlı Ahşap Kutulu Hediyelik Doğum Günü Çikolatası Happy Birthday Mesajlı Ahşap Kutulu Hediyelik Doğum Günü Çikolatası
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 23,5 x 23 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 700 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.Trüff çikolata seçeneğinde; 4 adet beyaz, 4 adet karamelli, 4 adet sütlü, 4 adet bitter, 4 adet frambuazlı çikolata t..
399,95 tl
Vergiler Hariç:399,95 tl
Selçuklu Deseni Oymalı Ahşap Kutuda Kız İsteme / Söz / Nişan / Nikah Çikolatası Selçuklu Deseni Oymalı Ahşap Kutuda Kız İsteme / Söz / Nişan / Nikah Çikolatası
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0.3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri:  32 x 24 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık:   1100 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı: 700 gr.'dır.Kutu içeriği: 5 adet kalp (bitter), 5 adet kalp (sütlü), 3 adet kapuçinolu (sütlü), 3 adet kapuçin..
529,95 tl
Vergiler Hariç:529,95 tl
İyi Ki Doğdun Mesajlı Ahşap Kutulu Hediyelik Doğum Günü Çikolatası İyi Ki Doğdun Mesajlı Ahşap Kutulu Hediyelik Doğum Günü Çikolatası
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 23,5 x 23 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 700 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.Trüff çikolata seçeneğinde; 4 adet beyaz, 4 adet karamelli, 4 adet sütlü, 4 adet bitter, 4 adet frambuazlı çikolata t..
399,95 tl
Vergiler Hariç:399,95 tl
İsimli Pembe Ahşap Kutulu Kız Bebek Çikolatası İsimli Pembe Ahşap Kutulu Kız Bebek Çikolatası
Kargo Bedava hızlı teslimat Kişiye Özel
Kişiye özel olarak hazırlanan isimli ahşap kutulu hoş geldin yazılı erkek bebeklere özel baby shower için özel hazırlanan sargılı 32 veya 48 adet madlen çikolata.Çikolata kutusu 0.3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmıştır.Kutu üzerinde ki fotoğraf; yüksek kaliteli olarak basılmaktadır. Çikol..
419,95 tl
Vergiler Hariç:419,95 tl
Ahşap Kutulu Resimli İsimli ve Tarihli Hoş Geldin Bebek Çikolatası (ERKEK) Ahşap Kutulu Resimli İsimli ve Tarihli Hoş Geldin Bebek Çikolatası (ERKEK)
Kargo Bedava hızlı teslimat Kişiye Özel
Kişiye özel olarak hazırlanan isimli, tarihli ve fotoğraflı ahşap kutulu hoş geldin yazılı erkek bebeklere özel baby shower için uygun sargılı 32 veya 48 adet madlen çikolata.Çikolata kutusu 0.3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmıştır.Kutu üzerinde ki fotoğraf; 1. sınıf fotoğraf kağıdına yüksek k..
419,95 tl
Vergiler Hariç:419,95 tl
Coffee Time Yazılı 12 Parçadan Oluşan Ahşap Kutulu Hediye Çikolata Sepeti Coffee Time Yazılı 12 Parçadan Oluşan Ahşap Kutulu Hediye Çikolata Sepeti
Kargo Bedava hızlı teslimat
Hediye kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 21 x 21 x 7 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 1300 gr.'dır.Kutu İçeriği;2* Kutuyla Aynı Renk Kalpli Kitap AyracıEti Cin 114 gr.Eti Tutku 100 gr.Kahve Dünyası Türk Kahvesi 100 gr.Dido Trio Beyaz-Sütlü-Bitter 35 gr.Bisco..
349,95 tl
Vergiler Hariç:349,95 tl
Sevgililere Özel 12 Parça Ahşap Kutulu Hediye Çikolata Sepeti Sevgililere Özel 12 Parça Ahşap Kutulu Hediye Çikolata Sepeti
Kargo Bedava hızlı teslimat
Hediye kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 21 x 21 x 7 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 1300 gr.'dır.Kutu İçeriği;2* Kutuyla Aynı Renk Kalpli Kitap AyracıEti Cin 114 gr.Eti Tutku 100 gr.Kahve Dünyası Türk Kahvesi 100 gr.Dido Trio Beyaz-Sütlü-Bitter 35 gr.Bisco..
349,95 tl
Vergiler Hariç:349,95 tl
Fotoğraflı ve Ahşap Kutulu Sevgiliye Özel Hediye Kişiye Özel Çikolata Sepeti Fotoğraflı ve Ahşap Kutulu Sevgiliye Özel Hediye Kişiye Özel Çikolata Sepeti
Kargo Bedava hızlı teslimat Kişiye Özel
Çikolata kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 23,5 x 23 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 600 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.Kutu İçeriği; İsteğe göre 32 veya 48 adet sargılı (gold veya gümüş) sütlü / bitter madlen çikolata. NOT: Ör..
419,95 tl
Vergiler Hariç:419,95 tl
Birlikte Göğe Bakalım Yazılı Ahşap Kutuda Hediyelik Kalpli Çikolatalar Birlikte Göğe Bakalım Yazılı Ahşap Kutuda Hediyelik Kalpli Çikolatalar
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 23 x 21 x 3 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 600 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.Kutu İçeriği; 5 adet kırmızı sargılı antep fıstıklı, 5 adet altın sargılı antep fıstıklı, 5 adet gümüş sargılı antep fıstıklı,..
419,95 tl
Vergiler Hariç:419,95 tl
Yaprak Desenli Ahşap Kutuda Bitter - Sütlü Karışık Hediyelik Spesiyal Çikolata Yaprak Desenli Ahşap Kutuda Bitter - Sütlü Karışık Hediyelik Spesiyal Çikolata
Kargo Bedava hızlı teslimat
Çikolata kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 23 x 21 x 3 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 500 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 350 gr.'dır.Kutu İçeriği; 25 adet bitter - sütlü karışık spesiyal çikolatadan oluşmaktadır. ..
399,95 tl
Vergiler Hariç:399,95 tl
İsimli Ahşap Kutulu Damat Bohçası Çikolatası Kişiye Özel İsimli Ahşap Kutulu Damat Bohçası Çikolatası Kişiye Özel
Kargo Bedava hızlı teslimat Kişiye Özel
Çikolata kutusu 0,3 cm. kalınlığında ahşaptan yapılmaktadır.Kutu ölçüleri : 23,5 x 23 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık : 700 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.Trüff çikolata seçeneğinde; 4 adet beyaz, 4 adet karamelli, 4 adet sütlü, 4 adet bitter, 4 adet frambuazlı çikolata t..
419,95 tl
Vergiler Hariç:419,95 tl
1 / 20 - Toplam: 111 (6 Sayfa)