Menü
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Hakkımızda - Türkiye'nin Çikolata Marketi

Kalplere ulaşmanın en güzel yolunu keşfetmeye hazır mısınız? 

Mutluluğun en tatlı tanımı olan çikolata, geçmişinden gelen gizemle daha da özelleşmiş ve insanların hayatlarına büyük keyifler katmış. Bu yüzden de insanoğlu hep daha lezzetlisini yapmaya çalışmış. Çeşniler eklemiş ona; binbir çeşit kakaosunu fazla koymuş yada daha fazla süt katmış yaparken.... Meyvelerle tatlandırmış, daha doğal bir tat alsın diye... Sonra şekiller vermiş, göze de hitap etsin diye...

İşte Çikolata Marketi bunların hepsini en iyi şekilde yaparak, damak zevkinize hitap eden en güzel tatları sizlere sunuyor, büyük bir gururla... Sütlüsünden kremalasına, meyvelisinden drajesine kadar bir çok hoş duygu uyandıran, zengin lezzetli Çikolata Marketi ürünleri, hayatın keyif veren yanlarını tatmanız için üretiliyor.

Mutlu anlarınızın vazgeçilmezi olan tatlarının baştan çıkarıcı aromaları tutkuyla kaplı... dünyanın en ileri teknolojisiyle üretimi yapılan çikolatanın baştan çıkarıcı karakterine yepyeni anlamlar eklemeye devam ediyor. 

Karşı konulamayacak tatların seremonisine hoş geldiniz!

Tüm ürünleri kendi atölyemizde elde ve makine kullanarak üretiyoruz. Çikolatalarımız ise dünyanın en kaliteli ürünleriyle eş değerde olup, tüm sağlıklı üretim koşullarına (ISO 22000 - ISO 9001) uyularak ve özenle MELODİ ÇİKOLATA tesislerinde üretilmektedir.

Çerez Kullanımı: Kişisel verileriniz, mevzuata uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Gizlilik ve Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.