Menü
Alışveriş Sepetiniz

Hoşgeldin Bebek

ürk insanı çikolatayı dünyadaki diğer ülke insanlarından çok sonraları tanımıştır. Çünkü millet olarak çikolata göndermek yerine şerbetli tatlıyı tercih etmişizdir.Belkide bu alışkanlıktan dolayı çikolata göndermeyide kabullenmesi, çikolatanın ülkemizde çok daha geç yer almasına sebep olmuştur.

 

 İlk çikolata fabrikası cumhuriyetin ilanında 3 sene sonra açılmıştır.Son on yıldır atağa geçen çikolata sektörü dünyadaki çikolata tadını ülkemizde aratmayacak şekilde faaliyetleri sürdürmektedir.Böylelikle türk insanıda bu tadı sevdikleriyle paylaşmayı ziyaretlerinde çikolata götürmeyi alışkanlılarını değiştirmeye başlamıştır.Bu durumda çikolata sektörünün eskisine nazaran günümüzde çok daha büyük bir pazar payı almasına neden olmuştur.

 

 Türk halkının çikolataya olan bu bakış açısı günümüz internet dünyasına da olumlu yansımıştır. Türkiyenin neresinde olursanız olun istediğiniz zaman ve istediğiniz adrese çikolata göndermek artık çok kolay. Bu keyif verici paylaşımı Chicolatte adıyla şık bir şekilde sunulmuş ürünlerde göndermek bir tık ötenizde. Evinizde otururken sizin için değerli olan bir insanı çikolata gönderisiyle mutlu etmek çok basit. Tüm Türkiye'ye uygun fiyatlarıyla mutluluk dağıtmak sizin değerli siparişlerinizle mümkün kılıyoruz. Sadece doğum günleri yada özel günlerde senede bir kere çikolata göndermek yerine etrafınızdaki kişileri hatırlatmak veya hatırlamak adına istediğiniz heran sevindirebilirsiniz.

 

 İnsanların çikolata'nın mutluluk verici büyük artısından kilo almak korkusuyla kaçması yerine Chicolattenin küçükten büyüğe çikolata çeşitlerini paylaşabilisiniz. Fazla kilolarıyla başı dertte olan sevdiklerinizi küçük ama heyacan verici çikolata lezzetiyle buluşturabilirsiniz.Sadece herhangi arama sitesine çikolata gönder kelimesini yazmanız yeterlidir.

Brand: Çikolata Marketi Ü.Kodu: ÇM334
Çikolata kutusu 2.7 mm. kalınlığında ahşap malzemeden imâl edilmiştir.Ahşap kutuya desen; lazer ile yakma, kazıma ve kesme işlemi uygulanarak yapılmıştır.Kutu ölçüleri  :  23,5 x 23 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık  :  700 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.✔&nb..
99,80 tl
Vergiler Hariç:92,41 tl
Brand: Çikolata Marketi Ü.Kodu: ÇM065
Çikolata kutusu 2.7 mm. kalınlığında ahşap malzemeden imâl edilmiştir.Ahşap kutuya desen; lazer ile yakma, kazıma ve kesme işlemi uygulanarak yapılmıştır.Kutu ölçüleri  :  23,5 x 23 x 3,5 cm.'dir. (En*Boy*Yükseklik)Brüt ağırlık  :  700 gr.'dır.Çikolata Ağırlığı : 400 gr.'dır.✔&nb..
109,90 tl
Vergiler Hariç:101,76 tl
Brand: Çikolata Marketi Ü.Kodu: ÇM376
Kişiye özel tasarlanan, kalp içerisinde hoş geldin bebek yazılı, her birinde 1 mm kalınlığında ayna pleksiden isim yazılı, sargılı fındık kremalı 4x4 cm genişliğinde 1 cm kalınlığında sütlü hoş geldin bebek çikolatası. Çikolata kutusu 2.7 mm. kalınlığında ahşap malzemeden imâl edilmiştir.Ahşap ..
189,90 tl
Vergiler Hariç:175,83 tl
1 / 3 - Toplam: 3 (1 Sayfa)